Ve středu dohrajeme odložené utkání proti lídrovi!

29.03.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Po souboji s posledním celkem tabulky čeká Dobrovici lídr! Picava ve třech úvodních utkáních jara dvakrát zvítězila (Králův Dvůr a Brozany) a těsně prohrála pouze na půdě Vltavína, který se pere o úplné čelo tabulky. Obrana s gólmanem Bartošem v zádech při obou výhrách udržela čisté konto, na druhou stranu mužstvo ve všech třech případech vstřelilo pouze po jedné brance. Výsledkem je průběžná devátá příčka tabulky, ze které ještě Dobrovice může díky zápasu k dobru o stupínek poskočit. Musela by ale na domácí půdě porazit lídra tabulky MFK Chrudim.

         

Oba soupeři se setkali na závěr podzimu, Chrudim doma v napínavém ofenzivním duelu nakonec zvítězila 5:3. Opáčko se mělo konat hned na úvod jara, kvůli podmáčenému dobrovickému trávníku ale bylo odloženo. Oba týmy mezitím odehrály po třech duelech. Chrudim dvakrát zvítězila (4:0 s Benešovem, 2:0 v Benátkách) a navíc dokázala uhrát alespoň bod také na půdě silných Záp (2:3 po penaltovém rozstřelu). S výjimkou končících Holuba a Adámka zůstalo jádro chrudimského kádru přes zimu pohromadě, neodešel ani konkurent Marka Volfa v boji o titul krále střelců ČFL, Lukáš Kopecký. Dobrovice přivítá MFK Chrudim ve středu 30. března od 16:30.

Oba soupeři se setkali na závěr podzimu, Chrudim doma v napínavém ofenzivním duelu nakonec zvítězila 5:3 (hattrikem se s kariérou rozloučil útočník Radim Holub). Opáčko se mělo konat hned na úvod jara, kvůli podmáčenému dobrovickému trávníku ale bylo odloženo. Oba týmy mezitím odehrály po třech duelech. Chrudim dvakrát zvítězila (4:0 s Benešovem, 2:0 v Benátkách) a navíc dokázala uhrát alespoň bod také na půdě silných Záp (2:3 po penaltovém rozstřelu). S výjimkou končících Holuba a Adámka zůstalo jádro chrudimského kádru přes zimu pohromadě, neodešel ani konkurent Marka Volfa v boji o titul krále střelců ČFL, Lukáš Kopecký. Dobrovice přivítá MFK Chrudim ve středu 30. března od 16:30.

Příští utkání

není známo

Naši partneři: