V sobotu do Horek a v neděli do Kolína!

17.09.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Dvě výhry v řadě vrátily Dobrovici zpět do horní poloviny tabulky. Po osmi odehraných kolech je devátá z dvaceti soupeřů, čímž je nejlepší ze všech nováčků soutěže. A to včetně těch, kteří do ČFL spadli z druhé ligy. Jedním z nich je také nejbližší dobrovický soupeř FK Kolín.

      

Kolínský fotbal se v loňské sezóně účastnil FNL už podruhé, bohužel stejně jako předtím v sezóně 2001/2002 to bylo pouze na jednu sezónu. Ani o patro níže to zatím není úplně ono. Mužstvo kolem ex-ligistů Davida Brunclíka a Daniela Nešpora třikrát slavilo a pětkrát padlo, má tedy devět bodů, k tomu nepříznivé skóre 9:16 a za to mu náleží patnácté místo. Svěřenci trenéra Ladislava Bobka prohráli ve třech posledních utkáních a už 225 minut nevstřelili gól. Statistiku si budou chtít vylepšit na svém stadionu proti Dobrovici v neděli 17. září od 16:30.

Dobrovické béčko podlehlo doma Poříčanům a je přesně uprostřed tabulky na osmém místě. V dalším kole jej čeká zajímavé derby v Horkách nad Jizerou, v jejichž dresu stále působí ex-dobrovičtí Malík a Mrvík, pouze Aleš Kohout se přesunul na post hlavního trenéra. Hraje se v sobotu od 16:30.

Dorostenci i po čtyřech kolech beze ztráty bodu a se skóre 20:3 vedou tabulku okresního přeboru. Další na řadě je Bakov, který je třetí a v Dobrovici se představí v neděli od 10:30. Starší žáci mají stejně jako vloni velmi pomalý rozjezd do sezóny, o první body se porvou s mužstvem TJ Straky, které je jen díky méně špatnému skóre předposlední a v Dobrovici se představí v sobotu od 10 hodin. Mladší žáci jsou ve své soutěži o bod druzí a v neděli od 8:30 hostí Žerčice.

Fanděte Dobrovici!

Příští utkání

není známo

Naši partneři: