V poháru hostíme druholigový Varnsdorf!

27.08.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Výhrou nad divizním nováčkem ze Semil si Dobrovice zajistila postup do druhého kola a tím i domácí zápas s druholigovým Varnsdorfem.

     

FK Varnsdorf, jak je všeobecně známo, je stříbrným týmem minulé sezóny FNL a o postup do nejvyšší soutěže jej připravil jen nevyhovující stadion. Mužstvo, které se již delší dobu pohybuje na špici druhé ligy, po úspěšné sezóně dobrovolně opustil jeden z hlavních strůjců jeho úspěchu, trenér Zdenko Frťala. Pod novým trenérem Romanem Skuhravým se zatím klubu ze Šluknovského výběžku příliš nedaří. V šesti přípravných zápasech zvítězil jedinkrát a přidal jednu remízu a v úvodních třech utkáních nové sezóny pobral jen dva body. V remízovém zápase s Ústím navíc pro zranění ztratil jednoho z klíčových hráčů, záložníka Ladislava Martana. To dobrovickým nováčkům třetí ligy se úvod poměrně vydařil, ve třech zápasech nasbírali šest bodů a i ve čtvrtém duelu byli lepší, než jedenáct ze čtrnácti brozanských hráčů. Souboj FK Dobrovice - FK Varnsdorf je na programu v sobotu 29. srpna od 17 hodin a jeho vítěz si vyslouží čest hostit ve třetím kole úřadujícího držitele poháru Slovan Liberec. 

Dobrovické béčko čeká další derby - v neděli od 17 hodin přivítá soupeře z Dlouhé Lhoty! Béčko je po třech zápasech na skvělém druhém místě s osmi body, Dlouhá Lhota i s exdobrovickým Petrem Lukášem je čtvrtá a na kontě má jen o bod méně. 

Dorostenci jedou v sobotu na půl jedenáctou na půdu spojeného týmu Židněvse a Března, starší žáci odehrají svoje první utkání sezóny ve stejný den od 10 hodin v Zelenči.

Přijďte fandit Dobrovickým!

Příští utkání

není známo

Naši partneři: