Nová budova občerstvení bude slavnostně otevřena!

07.05.2014 Kategorie: FK Dobrovice

Městský fotbalový stadion FK Dobrovice bude svědkem velké slávy. Kýženě očekávaná nová budova občerstvení bude v sobotu 10. května předána do užívání příznivcům dobrovické kopané. Stane se tak při příležitosti domácího divizního utkání a s dalším bohatým doprovodným programem.

Na místě původního stánku, který již kapacitně ani kvalitativně nevyhovoval, vyrostl od základů nový, víceúčelový objekt. Budova v sobě kromě kiosku ukrývá také klubovnu, restauraci s částečně vyvýšeným, proskleným výhledem na hrací plochu a venkovní posezení.

Program dne otevřou dobrovičtí minižáci, kteří se probojovali do finále prestižního Belsport Cupu a od 14 hodin sehrají jeho první kolo proti FK Slavoj Čistá. Na pořadu bude dále seskok parašutistů a vystoupení mažoretek a v 16:00 dojde na samotné slavnostní otevření nové budovy. Všichni hosté samozřejmě dostanou možnost prohlédnout si její interiér, a to včetně zázemí. Od 17 hodin potom následuje divizní utkání FK Dobrovice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí.

Prvních dvě stě vstupenek bude platit jako poukaz na pivo nebo limonádu zdarma. Brány stadionu se otevřou v sobotu 10. května ve 13:00. Na tuto historickou událost jste srdečně zváni!

 

Stanislav Chmela


Příští utkání

není známo

Naši partneři: