Na apríla přivítáme Chrudim

31.03.2017 Kategorie: FK Dobrovice

V Tachově začala Dobrovice dobře, nakonec ale domácí vysoko zvítězili. Dobrovičtí jsou jedenáctí a v dalším kole přivítají sedmou Chrudim.

Východočeši mají na Dobrovici náskok čtyř bodů. Na jaře zatím vyhráli v Benátkách a prohráli na penalty v Zápech a s Domažlicemi. V přípravě si svěřenci trenéra Pavla Jirouska a asistenta Radima Holuba připsali cennou remízu na půdě druholigových Českých Budějovic. Mužstvo, které jsme dosud ve třetí lize neporazili, přivítáme v sobotu 1. dubna v 16:30.

Dobrovické béčko se i bez posil z áčka herně více než vyrovnalo lídrovi soutěže, Polepy přesto na své půdě zvítězily, a to brankou z penalty v šestnácté minutě. V dalším kole Dobrovičtí přivítají třetí tým soutěže Klíčany. Hraje se v neděli od 16:30.

Dorostenci porazili Libiš a jsou osmí. V sobotu od 10 hodin hrají v Benátkách. Starší žáci porazili Křinec a jsou šestí. V sobotu od 10 hodin hrají ve Vrdech. Mladší žáci i na jaře pokračují ve vítězné šňůře, Luštěnice porazili 10:1. V sobotu od 13:30 hrají v Bezně.

Příští utkání

není známo

Naši partneři: