Hostíme Písek a Čelákovice

08.10.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Prohrou v Jirnech, která byla čtvrtá v sezónĕ a opĕt se skóre 1:2, klesla Dobrovice na devátou příčku. Stále však má třetí nejlepší skóre soutĕže a nachází se nejvýše ze všech nováčků. Jejím dalším soupeřem bude FC Písek.

     

Jihočeši se vloni do posledního kola strachovali o udržení v soutĕži. Do nové sezóny ale mĕli dobrý start a po jedenácti zápasech se drží na páté příčce, kde mají na Dobrovici tři body náskok. Minulý týden domácí výhrou nad Domažlicemi přerušili sérii čtyř utkání bez plného bodového zisku. V sobotu 10. října od 16:00 si Dobrovičtí musejí dát pozor především na jejich silné protiútoky. Přijďte fandit!

Dobrovické béčko prohrálo 0:4 v Doksech u Kladna, kde od 24. minuty hrálo bez vyloučeného Tomana. V dalším kole hostí nejbližšího tabulkového souseda - Čelákovice mají stejný počet bodů a jen kvůli horšímu skóre jsou hned za Dobrovicí. Hraje se v neděli od 16 hodin.

Dobrovičtí dorostenečtí lídři okresního přeboru hrají v nedĕli od 10:30 ve Skalsku. Mladší žáci se ve stejný čas představí v Žerčicích, starší žáci mají volno.

Příští utkání

není známo

Naši partneři: