Dobrovice přivítá FK Tachov

26.08.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovický třetiligový tým si po domácím vítězství nad nováčkem z Litoměřic zajel pro debakl 1:5 do Jiren. Loňský vítěz celé soutěže byl velmi silným protivníkem, nicméně Dobrovičtí podali výkon, který by jim nemusel stačit na většinu třetiligových soupeřů. Ani další kolo jim nepostaví do cesty lehkého soupeře.

                                  

FK Tachov patřil na jaře mezi nejsilnější mužstva ČFL. Nevídanou šňůrou devíti vítězství v řadě se Západočeši bezpečně zachránili v soutěži. Odnesla to i Dobrovice, která ve svém posledním loňském vystoupení podlehla v Tachově 0:4. Partu kolem ex-ligového Martina Knakala v létě opustili Vaněček a Hrošovský, přišli ale zkušený stoper Hájovský z Českých Budějovic, Kyndl z plzeňské juniorky, Vyleta a Butnaru. Výkony zatím naznačují, že svěřenci trenéra Vaigla budou nadále patřit mezi zdatné třetiligové mančafty. Silné Zápy vykradli 3:1, v MOL Cupu vyřadili druholigový Žižkov 2:1 na penalty a nebezpečným Domažlicím podlehli 0:1 jen dík senzačnímu výkonu gólmana hostí. Třetiligové utkání FK Dobrovice - FK Tachov je na programu v sobotu 27. srpna od 17 hodin.

Dobrovické béčko posilněno pouze dorostenci prohrálo ve Velimi 0:2 a s dvěma body na kontě mu zatím patří jedenáctá příčka. Ve třetím kole hostí jednoho z nováčků soutěže, tým z předměstí Kolína FK Polepy. Soupeř v prvním zápase sezóny zvítězil na penalty v Čelákovicích a minulý víkend roznesl Říčany 6:0. V Dobrovici se představí v neděli od 17 hodin.

Do sezóny vstoupí také dobrovické mládežnické týmy. Dorostenci se poprvé po letech ukážou v krajské 1.A třídě, v sobotu od 10:15 zažijí premiéru na hřišti Libiše. Starší žáci se v neděli na třetí odpolední vydají v rámci 1.A třídy do Křince a mladší žáci hrají v sobotu v 10:30 v Luštěnicích.

Příští utkání

není známo

Naši partneři: