Rezerva vyhrála ve Staré Boleslavi a je první

07.11.2018 Kategorie: Tým B

FK Slavoj Stará Boleslav - FK Dobrovice 1:4 (1:0)

Fotbalisté dobrovické rezervy v utkání 12. kola 1.B třídy ve Staré Boleslavi sice po poločase prohrávali 1:0, ale ve druhé půli utkání dokázali nastřílet čtyři branky a odvážejí si všechny tři body. Za Dobrovici po dlouhé herní pauze nastoupil současný sportovní manažer klubu a bývalý ligový fotbalista Petr Lukáš, který se také zapsal mezi střelce. O zbyle branky dobrovických se postarali Tuma, Antoš a Hruška. V posledním podzimním utkání čekají Dobrovici Vojkovice. Pokud se dobrovickým podaři soupeře z chvostu tabulky porazit, přezimují na vedoucí příčce tabulky.

FK Slavoj Stará Boleslav - FK Dobrovice 1:4 (1:0)

Branky: 35. Grafnetr David - 54. Tuma Lukáš, 66. Lukáš Petr, 80. Antoš Pavel, 89. Hruška Jiří

FK Dobrovice: Dařina - Humpola (43. Haetchi), Mráček, Lukáš, Bartoň - Kovach (83. Hruška), Macko, Tuma, Cigánek - Konečný, Antoš (86. Gereg).

Tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice B 28.04.
vs. Ne