Rezerva doma v derby rozstřílela béčko Benátek nad Jizerou

02.11.2018 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice B - SK Benátky nad Jizerou B 6:2 (3:0)

I vystoupení hráčů dobrovické rezervy v 11. kola 1.B třídy potvrdilo, že na zápasech dobrovického béčka se diváci rozhodně nenudí, protože v nich padá nadprůměrné množství branek. Tentokrát jich padlo rovnou osm, z toho šest do sítě hostujících Benátek nad Jizerou, a tak mohla panovat na stadionu u dobrovického cukrovaru spokojenost. Rozhodnuto bylo defacto už po první poločase, kdy se trefily obě posily z třetiligového áčka - Dominika Kostka vstřelil dvě branky, jednu přidal Jakub Novák. Ve druhé půli se trefil Gába a znovu dvakrát Kostka, který si připsal v utkání čtyři branky. Hosté korigovali dvěma zásahy, na body ale pomýšlet nemohli. Dobrovičtí zůstávají o dva body v čele soutěže.

FK Dobrovice B - SK Benátky nad Jizerou B 6:2 (3:0)

Branky: 8. Kostka Dominik, 10. Kostka Dominik, 24. Novák Jakub, 49. Gába Jiří, 51. Kostka Dominik, 84. Kostka Dominik - 54. Šimek Ondřej, 86. Šimůnek Matěj

FK Dobrovice: Gereg - Kovach, Mráček, Tuma (66. Vejvoda T.), Bartoň (82. Humpola) - Novák (79. Vaněček), Macko, Kostka, Jílek (69. Haetchi) - Cigánek, Gába (61. Konečný).

Tabulku 1.B třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice B 28.04.
vs. Ne