FK Dobrovice B - FK Slovan Lysá n. L. 3:0

02.03.2014 Kategorie: Tým B

V posledním přípravném utkání, tedy v generálce na první jarní mistrovské kolo, se rezervě dařilo. Porazila celek hrající 1. B třídu, Lysou nad Labem. Utkání se odehrálo opět na tréninkové ploše areálu FK Dobrovice

Rezerva se potýká s velmi početnou marodkou, obejít se musela bez zraněných Gáby, Býma, Černého a Antoše a bez nachlazeného Kortuse, kterého v bráně nahradil novic v dobrovickém dresu, Alexej Shram, který dosud působil v rodné Ukrajině a v Polsku, a momentálně je na testech v dobrovickém A-týmu. Do utkání již také nastoupil Tomáš Pavlíček, ale bohužel si po pouhých 10 minutách hry zranění znovu obnovil.

Utkání lze charakterizovat jako zápas dvou rozdílných poločasů, kdy v prvním dějství ještě hosté drželi s rezervou krok, ve druhém se již však plně projevila větší fotbalovost a produktivita domácích hráčů.

Sestava Dobrovice: Shram – Bobek, Mrvík, Grabiec (46. Pavlíček), Pečínka (46. Řehák) - R. Miškovský, Tuma, Pilz, Bartoň - Konečný (30. Bulíř), Boško (75. Hlaváček).

Branky: 55. Pilz, 57. Bulíř, 77. Bulíř.

Příští víkend už bude patřit zmiňovanému prvnímu jarnímu kolu a soupeřem nám bude Mnichovohradišťský SK, který v zimní přípravě podával skvělé výkony. Zveme proto všechny příznivce na nedělní derby do nedalekého Mnichova Hradiště a prosíme o diváckou podporu dobrovických hráčů. Čas výkopu je 14:30.

Libor Novák, Stanislav Chmela

FK Dobrovice B 6