TJ Klíčany - FK Dobrovice

03.06.2022 Kategorie: Tým A

TJ Klíčany - FK Dobrovice 1:1 (1:1)

V rámci 29. kola jsme zajížděli k třetímu celku TJ Klíčany. K utkání jsme přistoupili ze zajištěné obrany a první šanci utkání jsme měli my. V 11. minutě dlouhý výkop Bartoše mířil na Tomíčka, ten míč sklepl na Korce, Korec ihned přenesl na Nováka, který v souboji jeden na jednoho obešel Pozníčka a střílený centr doslova donesl Volf na prsou do branky. Téměř okamžitě domácí odpověděli, kdy dlouhý křižný balón mířil za Kořínka, Kraus ho poté obešel a předložil Kalašovi, který překonal Bartoše. Další šance domácích přišla ve 20. minutě po krátce rozehraném rohovém kopu, kdy Kraus poslal míč na zadní tyč a osamocený Krimlák hlavičkoval do břevna. Hosté se nedokázali dostat do vyložených šancí, kterou řídili zkušení zadáci. Ve 34. minutě se po zpětné přihrávce dostal ke střele od penaltového puntíku Slánský, ale Bartoš fantasticky jeho střelu vytěsnil na roh. Do druhého dějství nastoupili dobrovičtí organizovaněji, ale domácí si i přesto dokázali vytvořit několik šancí. Hned ve 49. minutě netrefil dlouhý míč Kořínek a Kraus se tak dostal do velké šance, ale trefil pouze Bartošovi nohy. Další šance domácích přišla v 60. minutě, kdy Slánský centroval pod sebe a Kučera srazil jeho přihrávku do protipohybu Bartoše, který na  brankové čáře míč nadvakrát zktrotil. V 77. minutě po rychlé narážečce Buldry s Krausem postupoval druhý jmenovaný na Bartoše, ale ten jeho slabou střelu kryl. Krátce před koncem se dostal k odraženému míči po rohovém kopu Buldra a jeho střela šla těsně vedle šibenice. Do konce zápasu se už nic neudálo a dobrovičtí si odvezli z Klíčan cenný bod, který nám zaručil 2. místo v tabulce před posledním zápasem s Vlašimí.

Příští týden v sobotu 18.6. přivítáme v posledním domácím utkání a zároveň posledním utkání sezóny rezervu druholigové Vlašimi. Utkání začíná už od 17:00.

TJ Klíčany - FK Dobrovice 1:1 (1:1)

Branky: 13. Kalaš - 11. Volf
FK Dobrovice: Bartoš(C) - Novák, Novotný, Marek Sedláček, Vrána, Kořínek (70. Kovach) - Korec (70. Miškovský D.), Kučera, Michal Sedláček (90. Machů) - Volf, Tomíček (89. Černý J.)

Tabulka krajského přeboru mužů zde

FC Sellier & Bellot Vlašim "B" 1
TJ Klíčany 1