Dva góly v závěru zhatily áčku nadějně rozehraný zápas v Litoměřicích

27.09.2017 Kategorie: Tým A

FK Litoměřicko - FK Dobrovice 2:1 (0:1)

Sérii utkání s relativně přijatelnějšími soupěři zakončila Dobrovice v sobotu 30. září na hřišti nováčka z Litoměřicka. Kostky byly vrženy tak, že v případě vítězství se dobrovičtí mohli posunout na druhou příčku třetiligové tabulky, což by znamenalo dosud historicky nejlepší umístění dobrovické kopané. Nadějně rozehraný zápas ale bohužel v jeho závěru ztratili, a protože jejich sousedé z čela tabulky taky nebyli zrovna úspěšní, setrvávají i po deseti odehraných zápasech na třetí přícčce.

Utkání bylo od začátku vyrovnané, bez výraznějších šancí. Z té první se ale hned zrodilo dobrovické vedení, když ve 34. minutě dostal po centru z pravé strany míč do sítě hlavou Tomáš Osvald. První poločas již žádnou další šanci nepřinesl, a tak se do kabin šlo za jednobrankového vedení hostí.

Ve druhém poločase se 30 minut hry defakto nic nedělo, očekávaný tlak domácích ne a ne přijít, zatímco dobrovičtí neměli důvod nikam pospíchat. Na obrátkách utkání nabralo v 75. minutě, kdy se domácím podařilo vyrovnat. Po sérii odrazů a nedorozumění před Dědkem se z levé strany prosadil bodlem Marek Hanuš. A o 10 minut později to bylo pro domácí ještě veselejší. Jelínek odcentroval z pravé strany na zadní tyč a jeho centr usměrnil rybičkou do sítě k levé tyči Dominik Šustr. Dobrovice vrhla všechny síly do útoku, ale měla již příliš málo času na to s utkáním něco udělat.

FK Litoměřicko - FK Dobrovice 2:1 (0:1)

Branky: 76. Hanuš Marek, 86. Šustr Dominik - 34. Osvald Tomáš

FK Litoměřicko: Plachý – Zdržálek (66. Blažek), Václavek, Grunert (46. Jelínek), Šimkovský (C), Hanuš, Trýzna, Surmaj (87. Brůžek), Šustr, Šlehofer, Dvořák

FK Dobrovice: Dědek – Novák, Routek, Sedláček, Peljak, Eliáš (76. Fotr), Žaloudek, Tvaroha (C), Osvald (83. Krystan), Bernát (63. Kostka), Volf (78. Miškovský)

Tabulka a výsledky ostatních utkání ČFL zde.

FC Slavoj Vyšehrad 0
SK Benešov 2