A tým doma nestačil na lídra soutěže z Klíčan

15.10.2019 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - TJ Klíčany 1:3 (1:2)

Dobrovičtí fotbalisté nastoupili doma v rámci utkání 11. kola Ondrášovka krajského přeboru proti lídrovi soutěže z pražských Klíčan. Klíčany začaly poměrně dobře, přesto šli do vedení domácí, když ve 12. minutě namířil svou ránu z přímého kopu parádně do šibenice Vajgl. Dobrovičtí se ale z vedení radovali pouhé čtyři minuty, když se také po standardní situaci prosadil hostující Kraus - 1:1. Více s míčem od té doby hráli na svých kopačkách hosté. Ve 26. minutě navíc dostal zpětnou přihrávku Slánský a z první do protipohybu brankáře otočil stav utkání - 1:2. Tutovou šanci na ještě větší vedení měl Kalaš, když promáchl domácí brankář, ale svou hlavičku do prázdné branky nenasměroval. Kalaš pak zakončoval ještě jednou, ale tentokrát těsně vedle. Domácím jednou pomohla i branková konstrukce. Hosté dále kombinovali a vytvářeli si šance. Párkrát poté připískl rozhodčí faul domácím, v jednom případě měli domácí možnost z hranice vápna. Ovšem, to, co se událo, nelze odměnit jinak než veliým potleskem pro hru fair play. Domácí míč odevzdali hostím v domnění, že o faul nešlo i za nepříznivého stavu. Obrovskou šanci nedokázal proměnit ani Zelinka, když mu Kopecký připravil míč před prázdnou bránu. V 66. minutě přeloboval Kraus Gerega a míč do prázdné branky uklidil Jeslínek - 1:3. Kopeckého rána z hranice penalty ze strany domácích se do branky nevešla, a tak se zdramatizování nekonalo.

Branky: 12. Vajgl Martin - 16. Kraus Adam, 26. Slánský Pavel, 66. Jeslínek Jiří

FK Dobrovice: Gereg - Pečínka, Tuma, Murárik, Kořínek - Kopecký M. (67. Haetchi), Zelinka, Klain, Vajgl (73. Vejvoda T.)- Cigánek, Miškovský.

Tabulku krajského přeboru a výsledky ostatních utkání naleznete zde.