FK Dobrovice - Brandýs n. Labem

04.09.2022 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - FK Brandýs n. Labem 3:0 (0:0)

Domácí hráči měli po většinu utkání herní převahu, ale velkých šancí si ze hry tolik nevytvořili.  Většina centrů hostující obránci dokázali zneškodnit na roh nebo odvrátit úplně do bezpečí. Nejvíce nebezpeční jsme byli po rohových kopech. K největší šanci se v 15. minutě dostal Marek Sedláček, ale jeho hlavička zamířila vedle branky. Hosté z Brandýsa podnikali rychlé výpady do otevřené obrany. Při jednom takovém se ujal míče Temelkovski, obešel několik hráčů a ve vápně přihrál Malákovi, tomu ale jeho střelu zblokoval Kučera. Krátce před koncem poločasu poslal Bičiště krásný centr na Nováka a ten svoji hlavičku poslal bohužel také nad, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Do druhého dějství udělal trenér Murárik tři změny v sestavě a vyslal na trávník Zelinku, Krále a Vránu. Hra ve druhém poločase se zlepšila, přesto to mohli být hosté, kdo mohl jít do vedení. V 60. minutě jsme faulovali na hranici vápna Fabiana a střílený Šamšův centr musela zblokovat domácí obrana na roh. Z toho mohl udeřit Šmejkal, ale míč v dobré pozici netrefil. Nejprve si v 73. minutě srazil do vlastní branky ostrý centr Nováka Janovský a hned o dvě minuty později bylo rozhodnuto, kdy dlouhý pas z poloviny hřiště a chybě hostující obrany se dostal k míči Tomíček a poslal míč podél vybíhajícího Janáčka - 2:0. Sedm minut před koncem se dostal ke střele střídající Horák, který střílel zpoza vápna a jeho střela se dostala k nohám Herzána, ten si míč přistrčil a překonal Janáčka na bližší tyč a upravil tak na konečných 3:0.

Za týden v neděli zajíždíme k derby na půdu okresního rivala Benátky n. Jizerou 18.9. od 16:30.

Branky: 73. Janovský (vl.), 75. Tomíček, 83. Herzán

FK Dobrovice: Bartoš(C) - Hubač (46. Zelinka), Marek Sedláček, Pečínka (46. Vrána), Klain - Novák, Kučera (46. Král), Michal Sedláček (68. Herzán), Bičiště - Kocourek (78. Horák) - Tomíček

FK Brandýs: Janáček - Stross(C) (9. Fabian), Janovský, Honcharenko, Hrčka (78. Vinický) - Šamša, Plucha, Zamazal, Temelkovski, Šmejkal - Malák