Dobrovičtí po třech prohrách zabrali a rozstříleli Tuchlovice

30.09.2020 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - AFK Tuchlovice 5:0 (2:0)

Fotbalisté FK Dobrovice přívítali v rámci utkání 7. kola Ondrášovka krajského přeboru na svém hřišti Tuchlovice a chtěli se po třech porážkách v řadě vrátit zpět na vítěznou vlnu. To se jim nakonec proti 14. celku soutěže podařilo beze zbytku, když svému soupěři dokázali nasázet pět branek. Domácí fotbalisté dominovali od samotného začátk utkání a již ve 13. minutě je poslal do vedení Radek Tomíček. Po necelé půlhodině hry potom přidal druhou branku domácích David Miškovský. Ve druhém poločase brzy přidal pojišťující branku svou druhou trefou v zápase Tomíček a v samotném závěru utkání se ještě v rozmezí dvou minut dvakrát trefil Kohout, kterému stačily ke vstřelení obou branek dohromady tři minuty. Dobrovičtí si tak spravili chuť po neúspěšných výsledcích z minulých kol a zvedli si střelecké sebevědomí.

V dalším utkání dobrovičtí v sobotu 10. října od 16 hodin nastoupí na hřišti Sokolu Nespeky. Vzhledem k nařízení vlády pro boj s koronavirem se utkání odehraje bez diváků.

FK Dobrovice - AFK Tuchlovice 5:0 (2:0)

Branky: 13. Tomíček Radek, 27. Miškovský David, 53. Tomíček Radek, 81. Kohout Václav, 83. Kohout Václav

FK Dobrovice: Kocmich - Zelinka, Smetana, Murárik (78. Hůlka), Klain - Kopecký M. (81. Semerák), Kučera, Cigánek (66. Chaloupka), Kořínek - Miškovský D. (66. Korec), Tomíček (80. Kohout).

Tabulku Ondrášovka krajského přeboru a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

TJ Sokol Nespeky 3
AFK Tuchlovice 0