Zvolte Marka Volfa hráčem podzimu ČFL!

09.12.2015 Kategorie: Tým A

Dobrovický kanonýr Marek Volf, který se díky třinácti trefám v polovině sezóny dělí s Kopeckým z Chrudimi o pozici nejlepšího střelce soutěže, byl serverem fotbalunas.cz vybrán do nejlepší jedenáctky podzimu ČFL! Na stejném webu pro něj můžete až do konce ledna hlasovat v anketě o Hráče podzimu! V anketě, kterou naleznete pod tímto odkazem, lze hlasovat opakovaně, jedenkrát za hodinu.

Mezi nominovanými, kteří ale do finální jedenáctky nepronikli, jsou též Luboš Hruška a Tomáš Osvald. Server fotbalunas.cz vyhlašuje pravidelně také ankety o hráče jednotlivých kol. V průběhu podzimu toto ocenění získali tři dobrovičtí hráči - Tomáš Osvald po výkonu korunovaném gólem v zápase 12. kola v Benátkách, Martin Vajgl za jediný gól, který rozhodl zápas 13. kola se Štěchovicemi a Jiří Sodoma za hattrick do sítě Čáslavi v 15. kole.

FK Dobrovice
FK Hořovicko