Změny v hráčském kádru FK Dobrovice

Olympia Radotín

PETRLÁK Miroslav

FK Turnov

Pavel Malý (ročník 1997) je mladý perspektivní obránce či stoper, který  většinu své kariéry hrál v mládežnických mužstvech FK Mladá Boleslav. Do Dobrovice přichází z Arsenalu Česká Lípa.

Miroslav Petrlák (ročník 1996), je mladý dynamický střední záložník s dobrou střelou. S fotbalem začínal v Českém Dubu a  přichází z divizního FK Turnov.

Adam Dařina (ročník 1997) je posilou mezi tyčemi.  Adam prošel Bohemians Praha 1905 a do Dobrovice přichází z Olympie Praha.

Jiří Sodoma (ročník 1995) je v našem klubu známou tváří. Jiří již v našem klubu působil a vrací se tak do známého prostředí. V letní přípravě prokázal svoje kvality, když v 5 utkáních vstřelil 7 branek. Jirka k nám přichází Z FK Motorlet Praha, je odchovancem Slavie Praha.

Jakub Novák (ročník 1999) je v pořadí pátým novým hráčem v našem klubu. Tento obránce přichází do Dobrovice z FK Mladá Boleslav.

Josef Petlička (ročník 1991) je odchovancem Karlových Varů, ale mládeží prošel tento rychlonohý krajní záložník ve Spartě Praha či Bohemians. Do Dobrovice přichází Josef z divizního Sportovního sdružení Ostrá.

SK Viktorie Jirny 19.08.
vs. Ne