Změny kádru před divizním ročníkem

18.08.2022 Kategorie: Tým A

Letní přestupové období nabídlo mnoho změn v našem týmu před divizním soutěžním ročníkem 2022/2023. Pojďme se na ně podívat.

Nejdříve odchody:

Tomáš Prskavec (1991) - Náš neunávný pravý obránce, který přišel na hostování z SK Strašnov před rokem se pro novou sezónu nevešel do kádru pro divizi a jeho kroky neputují zpět na Strašnov, ale do SK Rejšic, které hrají v tomto ročníku I.B třídu. Tomáš nastoupil do 24 zápasů a branku nevstřelil.

Matěj Novotný (1999) - Pravonohý stoper k nám přišel v březnu 2022 z okresního Krnska. Za půlroční působení stihl nastoupit do 8 zápasů v jarní části KP a gólově se neprosadil. Před divizní soutěží s ním bylo ukončeno hostování a vrátil se do Krnska, které ho obratem poslalo do Horek n. Jizerou,kteří hrají krajský přebor v tomto roce.

Dominik Machů (1998) - Pravonohý založník k nám přišel z divizních FC Horky přesně před rokem. Za roční působení v našem týmu nastoupil k 24 zápasům, kdy se gólově neprosadil. Před divizní soutěží s ním bylo ukončeno hostování a vrátil se zpět do Horek n. Jizerou, kteří hrají krajský přebor v tomto roce.

Filip Kořínek (1991) - levonohý univerzál, který nastupoval nejčastěji na kraji zálohy u nás strávil 3 roky. Teď jeho kroky putují k nováčkovi krajského přeboru do Mnichova Hradiště. Filip u nás nastoupil v minulém ročníku k 29 zápasům a trefil se 2x. Celkově nastoupil za tři roky do 59 zápasů a vstřelil celkem 4 branky.

Příchody:

Miroslav Hubač (1989) - Pravonohý založník či útočník, který v mládeži hrával za FK Mladou Boleslav. Poté si zahrál za divizi v Českém Brodě, dále za Litol a Mnichovo Hradiště. Posledních 9 let hrál za TJ Sokol Pěčice.

Pavel Král (1992) - Univerzální hráč do středu hřiště, který má rád míč k nám přišel ze Sokolu Pěčic, které spadli do B.třídy. Tento hráč nastupoval již dříve za Dlouhou Lhotu, dále Sedmihorky a posledních 7 let hrál za již zmiňované Pěčice.

Alexandr Bora (1995) - Houževnatý defenzivní záložník k nám přišel také z Poděbrad. Saša prošel kluby jako jsou Kolín, Český Brod, Kutná Hora a Suchdol. Ve všech případech se jednalo o divizní týmy.

Roman Herzán (1993) - Vysoký pravonohý útočník k nám přišel na hostování z Poděbrad, které sestoupili do I.A třídy. Roman působil v divizních týmech jako jsou Litol, Louňovice, Ostrá nebo Český Brod.

Ondřej Bičiště (2000) - Rychlý levonohý obránce či záložník k nám přišel na hostování z Lázně Bělohrad, ale jeho poslední štace byli nedaleké divizní FC Horky. Předtím působil v mladoboleslavské juniorce.

Jiří Horák (1992)  - Řízný pravonohý obránce či záložník začínal s fotbalem v Krnsku. Poté prošel v mládeži Mladou Boleslaví a Kosmonosy. V dospělé kategorii si zahrál krajský přebor za Dlouho Lhotu a jeho poslední štací byli divizní FC Horky n. Jizerou, kde oblékal dres dlouhých 6 let.

Dominik Kocourek (1998) - Rychlonohý záložník, který určitě oživí naši hru prošel mladeží v Dukle Praha. V dospělé kategorii hrál za divizní Český Brod.

Aleš Kohout (2002) - Mladý obounohý útočník či záložník má svou fotbalovou kariéru před sebou. Mláděží prošel v FK Mladá Boleslav, kde nastoupil i kde dvoum zápasům v ČFL. V minulé sezóně oblékal dres Kosmonos, kde nastřílel 11 branek.

Všem hráčům ať už příchozím či odchozím přejeme ať se jim daří a přejeme pevné zdraví, které je k fotbalu potřeba.

FK Turnov 02.10.
vs. Ne