Zimní příprava A-týmu FK Dobrovice

06.01.2014 Kategorie: Tým A
datum den čas
druh kde - povrch soupeř (soutěž)
6. 1. po   volno    
7. 1. út   volno    
8. 1. st 17.00 Trénink Dobrovice tráva  
9. 1. čt   volno    
10. 1. 18:00 - 19:30 Trénink UMT Ml. Boleslav Pastelka  celé hřiště
11. 1. so 10.00 Zápas - PU Hradec Králové UMT FC Hradec Králové  (II. liga)   
12. 1. ne   volno    
13. 1. po 17.00 Trénink Krytá UMT hala Milovice   
14. 1. út 17.00 Trénink Move Energy Insanity
15. 1. st 17.00 Zápas PU FK MB UMT FK MB U21
16. 1. čt   volno    
17. 1. 18:00 - 19:30 Trénink UMT Ml. Boleslav Pastelka  1/2 hřiště
18. 1. so 14:00 -16:00 Zápas - PU UMT Ml. Boleslav Pastelka  SK Mondi Štětí (Divize B)
19. 1. ne   SOUSTŘEDĚNÍ Špindlerův Mlýn  
20. 1. po   SOUSTŘEDĚNÍ Špindlerův Mlýn  
21. 1. út   SOUSTŘEDĚNÍ Špindlerův Mlýn  
22. 1. st   SOUSTŘEDĚNÍ Špindlerův Mlýn  
23. 1. čt   SOUSTŘEDĚNÍ Špindlerův Mlýn  
24. 1.   SOUSTŘEDĚNÍ Špindlerův Mlýn  
25. 1. so 11.00 -13:00 Zápas - PU Mšeno UMT Jablonec n. N.  U21
26. 1. ne   volno    
27. 1. po 17.00 Trénink Krytá UMT hala Milovice   
28. 1. út 17.00 Trénink Move Energy Insanity
29. 1. st 18:00 - 19:30 Trénink UMT Ml. Boleslav Pastelka  celé hřiště
30. 1. čt   volno    
31. 1. 18:00 - 19:30 Trénink UMT Ml. Boleslav Pastelka  1/2 hřiště
1. 2. so ??? Zápas - PU Satalice/Meteor UMT ??? SK ÚVALY  (DIVIZE B)
2. 2. ne   volno    
3. 2. po 17.00 Trénink Krytá UMT hala Milovice   
4. 2. út 17.00 Trénink Insanity  
5. 2. st 18:00 20:00 Zápas - PU FKMB UMT stadion SK Rejšice (1. A třída)
6. 2. čt   volno    
7. 2. 18:00 - 19:30 Trénink UMT Ml. Boleslav Pastelka  1/2 hřiště
8. 2. so 12:30 - 14:30 Zápas - PU Pardubice - UMT Ohrazenice FK Pardubice A (II.liga)
9. 2. ne   volno    
10. 2. po   volno    
11. 2. út 17.00 Trénink Move Energy Insanity
12. 2. st 18:00 - 19:30 Trénink UMT Ml. Boleslav Pastelka  celé hřiště
13. 2. čt   volno    
14. 2. 18:00 - 19:30 Trénink UMT Ml. Boleslav Pastelka  1/2 hřiště
15. 2. so 11.00 Zápas - PU Brozany UMT SK Brozany (Divize B)
16. 2. ne   volno    
17. 2. po   volno    
18. 2. út 17.00 Trénink Trampolíny  
19. 2. st 18:00 - 20:00 Zápas - PU UMT Ml. Boleslav Pastelka  Dlouhá Lhota (1.A Třída)      
20. 2. čt 17.00 volno    
21. 2. 18:00 - 19:30 Trénink UMT Ml. Boleslav Pastelka  1/2 hřiště
22. 2. so   volno    
23. 2. ne   volno    
24. 2. po   volno    
25. 2. út 17:00 - 19:00 Zápas - PU Satalice ???? Admira Praha (ČFL)
26. 2. st 18:00 - 19:30 Trénink UMT Ml. Boleslav Pastelka  celé hřiště
27. 2. čt   volno    
28. 2. 18:00 - 19:30 Trénink UMT Ml. Boleslav Pastelka  1/2 hřiště
1. 3. so ??? Zápas - PU Nový Bor UMT/Tráva FC Nový Bor (Divize B)
2. 3. ne   volno    
3. 3. po   volno    
4. 3. út 17.00 Trénink Dobrovice tráva  
5. 3. st 17.00 Trénink Dobrovice tráva  
6. 3. čt   volno    
7. 3. 17.00 Trénink Dobrovice tráva  
8. 3. so   volno    
9. 3. ne 10:30 - 12:30 Zápas - 1. MU Pardubice - UMT Ohrazenice PARDUBICE B

Příští utkání

TJ Jiskra Domažlice 28.10.
vs. So
FK Dobrovice 14:30

Předchozí utkání

FK Dobrovice 2
vs.
FK Králův Dvůr 3
SK Zápy 2
vs.
FK Dobrovice 0
FK Dobrovice 1
vs.
MFK Chrudim 0

Naši partneři: