Začíná divizní jaro!

08.03.2013 Kategorie: Tým A

Utuženi náročnou zimní přípravou, vyběhnou dobrovičtí fotbalisté v sobotu 9. března na trávník svého domácího stadionu k prvnímu jarnímu mistrovskému zápasu. Soupeřem jim bude Dvůr Králové nad Labem, po podzimu čtvrtý celek divize C. Devátou Dobrovici však nelze považovat za outsidera, od Dvora ji dělí jen tři body a v podzimním střetnutí spolu oba týmy remízovaly. Hráči z města cukru měli navíc v tomto utkání kromě nepovedeného začátku více ze hry.

Domácí tým sice zatím ve svých řadách nepřivítal nejočekávanější posilu, věhlasného Tomáše Řepku, trenéru Maruškovi však neschází nikdo z podzimní sestavy kromě náhradního brankáře Kratochvíla. Místo něj klub angažoval mladého Slováka Martina Cvrkala. Do zálohy se po půlročním hostování v Benátkách nad Jizerou vrací Josef Jiránek. Mužstvo má pro jaro jasný cíl - chce skončit nejhůře páté. Jak vykročí za dosažením této mety se můžete přesvědčit v sobotu 9. března od 14:30 na stadionu Dobrovice.

Stanislav Chmela

SK Sokol Brozany 20.08.