Z Trutnova přivezli dva body

15.04.2015 Kategorie: Tým A

Dobrovičtí měli od počátku více ze hry, proti nejpevnější divizní obraně se ale dlouho nemohli prosadit k výraznější brankové příležitosti. Trutnovští zadáci byli v neustálé permanenci, hlasitě dirigováni zkušeným gólmanem Šťastným ale drželi nebezpečí opodál jeho brány. K odraženému míči se uvnitř velkého vápna dostal Patočka, netrefil ale jak potřeboval. Slibnější už byla situace z 23. minuty, kdy Volf výborně zpracoval dlouhý vysoký balon, z rohu pokutového území se mu ale nepodařilo Šťastného přelobovat. V závěru prvé půle už byl hodně blízko úspěchu Rudolf, který z rohu vápna prudce obstřelil brankáře, ale těsně i tyč, a poté i Osvald, kterému by v náběhu na zadní tyč stačilo trefit Jandův ostrý přízemní centr.

V úvodu druhé půle potáhl Volf balon, dal pod sebe Osvaldovi a ten jej dálnicí mezi čtyřmi obránci poslal do trháku. Dobrovický kanonýr měl hodně času přesně zamířit a to také udělal. Domácí se teprve po inkasovaném gólu pustili trochu odvážněji do útočení a nejprve srovnali hru a nakonec i skóre. V 82. minutě vyhrál Tobiáš souboj se Šidlem, vlétl zprava do vápna a zpětnou přihrávkou našel Kejzrala, do jehož střely se sice vložil vracející se obránce, přesto už jí nemohl zabránit v cestě do sítě.

Po devadesáti minutách došlo na penaltový rozstřel, ve kterém se ale Trutnovským na rozdíl od hostů vůbec nedařilo. Dobrovický gólman Pávek dva domácí pokusy chytil, na třetí si sáhl a v rozhodujícím případĕ měl dobře postavené břevno. Dobrovice odehrála o zápas méně, než druhé Benátky, přesto už má náskok čtyř bodů, Benátky totiž v Letohradě prohráli po penaltách.

MFK Trutnov - FK Dobrovice 1:2 n.p.

Branky: 82. Kejzral - 51. Volf

Dobrovice: Pávek - Janda, Homola, Váňa, Šidlo (85. Miškovský) - Rudolf, Krystan, Patočka, Osvald (71. Cigánek), Kubelka (59. Vajgl) - Volf (81. Synek)

Trutnov: Šťastný - Makovský, Kovář, Marks, Křižovič - Kilevník, Tauchman (65. J. Holubec), Landyš, P. Holubec (71. Tobiáš) - Kejzlar, Matějka

Rozhodčí: Krupa. Diváci: 300

Celou fotogalerii naleznete na facebooku FK Dobrovice.

SK Sokol Brozany 20.08.
vs. Ne