Z Velkých Hamrů jsme odjeli s výpraskem

17.10.2022 Kategorie: Tým A

TJ Velké Hamry - FK Dobrovice 6:0 (2:0)

V dalším kole jsme zajížděli pro nás netradičně v neděli dopoledne do Velkých Hamrů. Trenér Murárik protočil sestavou a bohužel mu tento tah nevyšel, jak plánoval. Pojďme k samotnému zápasu. První roh přišel hned ve druhé minutě, ale domácí z něj nevytěžili nic. Ve třetí minutě se podařilo vsítit branku Herzánovi, ale pomezní sudí byl proti a odmával velmi hraniční ofsajd. Vzápětí na druhé straně měli možnost zahrávat další rohový kop domácí. Míč mířící na malé vápno si našel Černý a hlavou překonal bezmocného Kocmicha - 1:0. Ve 20. minutě využili domácí chyby Vrány a Štěpánek postupoval po levé straně, poslal přízemní centr do vápna, kde v poslední chvíli na mokrém terénu podklouzl Novák a za ním číhající Žitka proměnil šanci - 2:0. Ve 30. minutě se dostal do šance Herzán po standardní situaci, ale jeho hlavička mířila těsně vedle. Za další dvě minuty poslal dobrý centr Bičiště do vápna a centr si našel opět Herzán, ale míč netrefil ideálně a Klement neměl problémy s jeho hlavičkou. Ve 37. minutě poslal do vápna dlouhý aut Novák, Kohout se probojoval k míči a poslal míč před branku, kde číhal Klain, ale na míč nedosáhl, jak by potřeboval ke skórování. Ve 44. minutě předskočil záložníka Klain a uvolnil Bičištěho, který postupoval sám na branku a poslal jedovatou střelu na Klementa se kterou si bohužel poradil. Do druhého poločasu provedl Murárik dvě změny v sestavě a změnil rozestavení, ale už v 52. minutě přišla hrubka v rozehrávce v zadních řadách, kterou vystihl Žitka a pelášil na Kocmicha, kterému udělal kličku a neměl problém vstřelit svůj druhý gól v zápase - 3:0. V 63. minutě se dostal ke střele Tomíček a Klement měl velké problémy, aby vytěsnil střelu mimo tři tyče alespoň na roh. V 65. minutě domácí rychle rozehráli autové vhazování, do vápna kam si naběhl domácí hráč a přihrávkou pod sebe vybídl svého spoluhráče. Kocmich jeho střelu chytil, ale i nadále míč putoval do branky. Vrána včas zareagoval a odkopl míč z brankové čáry. O pár minut později se Vránovi nepodařilo odvrátit míč do bezpečí a Žitka mu pláchnul a postupoval na Kocmicha a poslal svou střelu podél něj - 4:0. V 78. minutě zahrávali domácí standardní situaci, míč mířil na Volfa, ale ten pouze míč přizvedl a na zadní tyči volný Žitka neměl problém skórovat a vstřelil svou čtvrtou branku v zápase - 5:0. V 85. minutě vyslali domácí na Kocmicha další nebezpečnou střelu, ale Kocmich lapil. Těsně před koncem utkání poslali domácí nízký centr na přední tyč, kde se uvolnil Šidlo a hlavou překonal Kocmicha na přední tyči - 6:0. Poté sudí ukončil utkání a dobrovičtí s hrozivým výsledkem šli do kabin. Na toto utkání je potřeba rychle zapomenout a nabrat síly na další důležité utkání, které sehrajeme za týden na domácí půdě proti soupeři z daleka a je jím FK Letohrad. Určitě máme co odčinit po minulém týdnu. Výkop je v 15:30.

TJ Velké Hamry - FK Dobrovice 6:0 (2:0)

Branky: 6. Černý, 21., 52., 69., 78. Žitka, 88. Šidlo

FK Dobrovice: Kocmich - Novák, Vrána, Pečínka (C), Bičiště - Kohout (46. Hubač), Horák (70. Kučera), Král (70. Sedláček Michal), Kocourek, Klain (46. Tomíček) - Herzán (70. Volf)

TJ Velké Hamry: Klement - Štěpánek M. (72. Kováčik), Váňa, Šidlo, Šohaj (83. Javůrek) - Černý, Munzar, Linka (C) (72. Rudolf), Krejčík, Štěpánek O. - Žitka (83. Šťovíček)