Ve třetím přípravném utkání zvítězili hráči FK Dobrovice ve Staré Boleslavi

03.08.2020 Kategorie: Tým A

Slavoj Stara Boleslav - FK Dobrovice 0:3 (0:0)

Hráči FK Dobrovice nastoupili již ke třetímu přípravnému utkání po pauze způsobené koronavirem, když se na skvěle upraveném pažitu utkali ve Staré Boleslavi s domácím Slavojem. A soupeř, který kope 1.B třídu, byl dobrovickým víc než zdatným oponentem. Domácí, kteří nastoupili do utkání s velmi propracovanou defenzivou, obětavostí a skvěle propracovanou organizací hry dělali hostů na malém, ale velmi hezkém a útulném hrišti velké problémy. Domácí si vytvořili v každém poločase dvě brankové příležistosti, které však nedokázali využít. Dobrovičtí měli v obou poločasech převahu, ale vytěžili pouze tři branky ve druhém poločase. Celá řada dalších neproměněných situací zůstala nevyužita, zejména po standardních situacích mohli dobrovičtí hráči vstřelit minimálně další tři nebo čtyři branky.

Nakonec utkání pro mužstvo Dobrovice, které tento týden mělo vlivem dovolených přeci jen užší kádr, splnilo svou roli fyzického i herního testu. V nadcházejícím týdnu se dobrovický tým opět utká v narychlo sjednaném utkání již v úterý 4. srpna od 18:00 hodin s celkem FK Mladá Boleslav U17. Utkání se hraje na Akademii FK MB na hrišti u hobby marketu OBI.

Branky: Kopecký, Murárik, Klain

FK Dobrovice: Bartoš (46. Kocmich) - Zelinka, Murárik, Hůlka (46. Kořínek), Klain - Kučera - Kopecký, Smetana, Korec - Miškovský D., Tomíček.