Ve středu 14. června hrajeme poslední utkání sezóny proti Hořovicku

13.06.2017 Kategorie: Tým A

Ve středu 14. června od 17 hodin nastoupí FK Dobrovice doma k utkání 32. kola České fotbalové ligy pro FK Hořovicko. Ani jednomu z mužstev již o mnoho nejde, protože Hořovicko již nemůže opustit svou poslední příčku v tabulce a domácí Dobrovice se již také nemůže ze své současné 11. pozice posunout výše. Jistě ale budou chtít dobrovičtí fotbalisté tuto pozici udržet před pronásledovateli a také budo chtít svým fanouškům v posledním utkání své druhé třetiligové sezóny předvést atraktivní fotbal. Hořovicko dokázalo v aktuální ročníku bodovat pouze v pěti zápasech, a tak by mělo být ideálním soupeřem pro rozlučku se sezónou. Poslední vzájemné utkání hrané na podzim v Hořovicku skončilo těsnou výhrou hostující Dobrovice 1:0.

SK Sokol Brozany 20.08.
vs. Ne