Poslední souboj sezóny svedeme na půdě Tatranu Rakovník

15.06.2012 Kategorie: Tým A

Hlavní cíl našeho nadcházejícího soupeře bylo před sezónou udržení v krajském přeboru, který hraje teprve druhým rokem. Tato snaha nevyšla vniveč, Tatran je momentálně na desátém místě a záchranu má už dlouho jistou. Za což může být upřímně rád, protože závěr sezóny jej nezastihl v nejlepší formě, už 5 zápasů nevyhrál, nejprve to byly dvě remízy a poté tři prohry v řadě.

Tatran má přitom ve svých řadách jednu z hvězd krajského přeboru, Matyáše Kudelu. Ten se už třetí rok v řadě pohybuje mezi nejlepšími střelci soutěže, momentálně je se 16 zásahy druhý za naším Ansumou. Domácím budou v sestavě chybět dva hráči pro karetní trest, záložníci Kučera a Hůla. Nám by naopak neměl chybět nikdo ze stálé sestavy.

Zatímco domácím už půjde jen o to, na které příčce uprostřed tabulky skončí, my ještě stále hrajeme o něco podstatnějšího. Ztrácíme jediný bod na lídra soutěže Kutnou Horu, která tedy musí ve svém zápase proti Novému Strašecí plně bodovat, pokud si chce první příčku pojistit. Po středečním zisku středočeského poháru tedy ještě stále můžeme pomýšlet na středočeský double. V sobotu v 16 hodin, kdy bude rozehrán náš rakovnický zápas, bychom už přitom měli znát kutnohorský výsledek, utkání tam totiž začíná už dvě hodiny po poledni.

Pokud vás tedy zajímá, zda opustíme kraj jako jeho absolutní nadvládci, a chcete našim hráčům poděkovat za úspěšnou sezónu svou podporou, můžete se na zápas osobně podívat, autobus odjíždí ve 12:30.

-sch-

SK Sokol Brozany 20.08.