V sobotu hrají dobrovičtí na hřišti nováčka v Brozanech

18.08.2017 Kategorie: Tým A

Hráči FK Dobrovice hrají v sobotu 20. srpna od 17 hodin v rámci 2. kola ČFL na hřišti nováčka třetí ligy - SK Sokolu Brozany. Dobrovičtí pojedou na hřiště čerstvého účastníka tuzemské třetí nejvyšší fotbalové soutěže v optimistickém rozpoložení po trochu překvapivé domácí výhře z minulého kola nad obhájcem prvenství z Jiren, o kterém rozhodl jediný gól útočníka Adama Fotra.

Brozany v loňské sezóně ovládly divizi skupiny B, když za sebou nechaly o sedm bodů druhý postupující celek, SK Polaban Nymburk. Ve 30 zápasech dokázaly dvacetkrát zvítězit v základní hrací době, k tomu přidaly dalších šest vítězství v penaltových rozstřelech, ve dvou případech na penalty prohrály a jen odešly z hřiště poraženy v základní hrací době. Ve své premiéře v ČFL nastoupily Brozany v 1. kole v Benátkách nad Jizerou a hned se jim podařilo získat bod za bezbrankovou remízu a následnou prohru po penaltách.

FK Dobrovice 21.10.
vs. So