V předkole Poháru České Pošty narazíme na Admiru Praha

06.07.2012 Kategorie: Tým A

Zápas předkola poháru nás čeká v neděli 22. července od 17 hodin na domácím stadionu. FK Admira Praha je tradiční divizní tým z Prahy Kobylis, po sedm sezón okolo přelomu století byla pod jménem FK Admira/Slavoj známa jako účastník ČFL. Loni v Kobylisích hráli divizi C a skončili na 11. místě, pro letošek byli přesunuti do divizní skupiny A.

Admira je tedy papírově mírným favoritem, pokud však přes ni na domácím stadionu přejdeme, čeká nás v 1. kole další pražský klub, Loko Vltavín. S účastníkem ČFL, známým také pod dřívějším názvem TJ Lokomotiva Praha, bychom si zahráli o čest hostit na domácím trávníku prvoligový Jablonec nad Nisou. Ve 3. kole by nás pak hypoteticky čekal jeden ze čtveřice týmů Zápy, Bohemians 1905, Meteor Praha a Roudnice n. Labem. Až v dvoukolovém osmifinále bychom opustili domácí stadion a dost možná si zahráli v nejmodernějším českém fotbalovém stánku, v Edenu proti Slavii Praha. To už je sice lehké fotbalové blouznění, na druhou stranu ve fotbale se už stalo ledacos. A v českém poháru obzvlášť!

-sch-

TJ Jiskra Domažlice 28.10.
vs. So
FK Dobrovice 14:30