V Holicích budeme jasnými favority

19.04.2013 Kategorie: Tým A

Na záchranu Holičtí ztrácejí již 18 bodů. Vyhráli dvakrát, jednou remízovali, jinak 18 proher a celkové skóre 13:64. Titulky článků na Holickém webu k posledním třem zápasům hovoří za vše: Další debakl - jasná prohra v derby v Pardubicích, Další domácí ztráta Áčka, Další prohra – debakl v Kutné Hoře. Tým, který vybojoval divizi, se před sezónou nepodařilo vhodně posílit, a v zimní pauze navíc došlo k dalšímu odlivu hráčů, které nebavilo stále prohrávat. Holické působení v divizi ani v historii obvykle nemělo dlouhé trvání, a jestli nepřijde malý zázrak, ani tentokrát tomu nebude jinak.

To však neznamená, že má Dobrovice tři body předem jisté. Zvláště uvážíme-li výsledky, které na jaře Picava předváděla. Po čtyřech prohrách však v posledním utkání konečně přišla výhra a navíc poměrně hladká. Teď ji mužstvo trenéra Stannera musí potvrdit v Holicích. Hraje se v sobotu 20. dubna od 17 hodin.

Stanislav Chmela

SK Sokol Brozany 20.08.