V dalším přípravném utkání odnesli střeleckou potenci dobrovických sousední Rejšice

30.07.2020 Kategorie: Tým A

SK Rejšice - FK Dobrovice 2:7 (1:4)

V dalsím na rychlo sjednaném přípravném utkání nastoupili dobrovičtí fotbalisté n půdě sousedních Rejšic, které kopou 1.A třídu. Dobrovickým se opět dařilo střelecky, Kopecký zaznamenal hattrick.

Utkáni, které se hrálo opět ve velkém vedru, začali lépe domácí a hned ve třetí minutě vedli již 1:0, když domácí  Bělík ze 40 metrů nádherně přeloboval Bartoše. Po rozehrání a chybě v rozehrávce hostů se domácí opět dostali před Bartoše, ale ten skvěle zasáhl a nedovolil tak domácícm navýšit vedení. Dobrovice se ale z nevydařeného úvodu zápasu otřepala a v 17. minutě to bylo rázem již 3:1 pro hosty, když se o tři branky v rozmezí deseti minut podělili oba utočníci. Do poločasu završil hattrick Kopecký a ve druhém poločase vsítili hosté ještě další tři branky, domácí pak za stavu 2:5 neproměnili pokutový kop po faulu Kohouta. Utkání tak splnilo učel v naběhané fyzické zátěži místo treninkové jednotky a ještě zvedlo sebevědomí dobrovickým střelcům.

SK Rejšice - FK Dobrovice 2:7 (1:4)

Branky: Kopecký 3, Tomíček 2, Miškovský David, Bartoš

FK Dobrovice: Bartoš (46. Kocmich) - Zelinka, Pečínka (46. Cigánek), Klain (80. Kohout) - Kučera - Kohout (70. Bartoš), Smetana, Kořínek - Kopecký, Tomíček (46. Miškovský David)

V dalším přípravném zápase se FK Dobrovice utká s účastníkem 1.B. třídy, celkem Slavoj Stará Boleslav. Zápase začíná v sobotu 1.8. od 10:15 hodin na hřišti ve Staré Boleslavi.

TJ Sokol Nespeky 3
AFK Tuchlovice 0