V Benešově branka nepadla

11.10.2016 Kategorie: Tým A

Před zápasem v Benešově měly oba týmy shodný počet bodů. Oba týmy hrály naplno, s velkým nasazením, duel byl plný soubojů a akce poměrně často ukončovala ztráta míče. Dobrovice chtěla první venkovní body a vsadila na zabezpečenou obranu. Přesto byla v prvé půli nebezpečnější.

První velkou šanci ale připravil domácí Kučaba, když obešel obránce a vypálil, Bartoš vyrazil a Farkaš přestřelil odkrytou bránu! Dobrovičtí kontrovali skvělou přihrávkou Hurkovi, před nímž také stála prázdná svatyně, ve skórování jej ale na poslední chvíli zastavil včasný obranný skluz. Pěknou, ikdyž o kousek nepřesnou střelou se pak prezentoval Munzar a chvíli před pauzou si na Volfův centr do slibné pozice naběhl Hurka, netrefil ale přesnĕ.

Po změně stran se na těžkém terénu víc a víc jen bojovalo. Soběslav hlavou po rohu přestřelil. Vrňák z vápna vystřelil těsně vedle Bartošovy tyče. Zpátky na druhé straně na konci brejku hlavičkoval Valenta nad. Branka v devadesáti minutách hry nepadla, Dobrovice teprve podruhé udržela čisté konto, poprvé ale ani neskórovala. Utkání tak dospělo do penaltového rozstřelu. Hned v první sérii Tvaroha přestřelil a toto zaváhání už Dobrovičtí nedohnali.

Dobrovice brala první letošní venkovní bod, v tabulce spadla na třinácté místo. V sobotu od 16 hodin hostí deváté Štěchovice.

SK Benešov - FK Dobrovice 1:0 n.p.

Sestava: Bartoš - Novák, Skuhravý, Lukáš, Tvaroha - Hurka, Munzar, Soběslav, Osvald, Vajgl (63. Valenta) - Volf (84. Bernát)

SK Sokol Brozany 20.08.
vs. Ne