Víkend přináší další přípravné zápasy

21.02.2013 Kategorie: Tým A

Dobrovice sehraje svůj poslední zápas základní části Vyšehrad Cupu, střetne se s domácím Slavojem. Půjde o střetnutí dvou divizních týmů, kterým v tabulce zimního turnaje patří páté a sedmé místo. V poměrně vyrovnané skupině B máme zatím jisté pouze to, že již nedosáhneme na první dvě příčky, zbylá umístění od třetího až po poslední jsou pro nás stále dosažitelná. Tři body nám zajistí nejhůře čtvrté konečné umístění, v případě prohry Písku se Štechovicemi by pak porovnání skóre nás a jihočechů rozhodovalo o obsazení třetí příčky. Nejhorší možný scénář, odsouvající nás až na poslední příčku, obsahuje výhru Štechovic a naší prohru o více než 5 branek. Utkání se Slavojem Vyšehrad začíná v sobotu 23. února v 9 hodin na vyšehradském hřišti.

Rezerva sehraje svůj další přípravný zápas o den později. Opět na benátecké umělce se střetne s Mnichovohradišťským SK, momentálně účastníkem 1.A třídy, kterému může oplatit loňskou krajskopřeborní porážku našeho áčka. Výkop je plánován na nedělní půl pátou odpolední.

Stanislav Chmela

FC Slavoj Vyšehrad 0