Tatran Rako Rakovník - FK Dobrovice

18.06.2012 Kategorie: Tým A

V posledním kole nás čekal výlet do Rakovníka za tamním Tatranem. Loňskému nováčkovi krajského přeboru už o mnoho nešlo, zato my jsme ještě cestou na zápas mohli pomýšlet na zisk první příčky v tabulce. Vedoucí Kutná Hora by ale musela ztratit proti Novému Strašecí, což se, jak jsme se před začátkem zápasu dozvěděli, nestalo.

Rakovničtí nastoupili oslabeni o dva hráče základu, záložníky Kučeru a Vecku. V prvních minutách hry to však domácím neubralo nic z nasazení, naopak, byl to Tatran, kdo si vypracoval první vážnější šanci zápasu. Vyhlášený střelec Kudela se však nechal Bartošem vychytat a jeho parťák z útoku Bethel se o něco později sám před brankářem vůbec netrefil mezi tyče.

Iniciativu tak postupně převzali hosté. Ve 23. minutě byl těsně před vápnem faulován David Miškovský a Patočka míč z přímého kopu poslal přes zeď přímo do brány. Hned po poločase přidali dobrovičtí druhý gól. Miškovský vystihl špatnou rozehrávku domácích a tváří v tvář brankáři prokázal instinkt střelce. Půl hodiny před koncem pak Ansuma hlavou po standardce stanovil konečné skóre na 0:3.

Poslední utkání sezóny 2011/2012 tedy skončilo dalším vítězstvím FK Dobrovice. Náš tým vybojoval celkovou druhou příčku, jediný bod za vítězem, a po letní pauze se tak můžeme těšit na náročná divizní klání. Věřme, že letní příprava, a možná i nové posily, přinesou mužstvu dost sil, aby v těžší konkurenci obstálo. Informace o průběhu příprav na novou sezónu vám přineseme na těchto stránkách.

Tatran Rako Rakovník 0:3 FK Dobrovice A

Diváků: 100
Bartoš – Hnízdo, Vladyka, Bým, Zbončák – Jiránek, Patočka, Čech, Kořínek – Miškovský D., Ansuma

Branky: Patočka, Miškovský, Ansuma