FK Dobrovice - FK Litomĕřice 5:0

19.01.2015 Kategorie: Tým A

První přípravné utkání sehrál Á tým s pátým celkem divizní skupiny B, celkem FK Litoměřice. Zápas se odehrál v poměrně vysokém tempu, na to že to bylo první utkání v přípravě, a bylo v neustálé režii našeho mužstva.

Již v desáté minutě po pěkné kombinaci z pravé strany našel Volf na přední tyči osamoceného Osvalda a pro něj nebyl problém zavěsit pod břevno na 1:0. Dobrovice měla více míč na svých kopačkách a nepouštěla hosty do vážnější šance.

Ve 31. min. se měnilo skore podruhé. Po faulu na Synka před pokutovým uzemím si vzal míč do své moci Vajgl a střelou přes zeď z 22 metrů k levé tyči nedal moc šancí hostujícímu brankáři Víškovi v brance Litoměřic. Následně hosté rychlým brejkem ohrozí naši branku, ale ve vyložené šanci netrefují odkrytou branku.

Poté se opět mění skore v náš prospěch. Po velmi pěkné rychlé kombinaci po ose Krystan, Volf, Osvald, se dostane za obranu Synek a nadvakrát překonává hostujícího brankáře a zvyšuje již na 3:0.

Ve druhém poločase hned z první šance domácích zvyšuje hlavou v pádu Miškovský a pátou branku přidá stejný hráč opět po pěkné kombinační akci na jeden dotek, zakončené na zadní tyči do prázdné branky.

Další přípravné střetnutí čeká Á tým ve středu 21. ledna od 18:00 na Pastelce s předním celkem tabulky krajského přeboru Polabanem Nymburk.

FK Dobrovice - FK Litoměřice 5:0 (3:0)

branky: 10. Osvald, 31. Vajgl, 35. Synek, 47. a 75. Miškovský

Sestava 1. poločas: Pávek - Janda, Homola, Soběslav, Šidlo - Kubelka, Osvald, Krystan, Vajgl - Synek, Volf

Sestava 2. poločas: Pávek - Golovko, Šidlo, Soběslav, Vajgl - Janda, Patočka, Krystan, Cigánek - Miškovský, Suk

Připraven Bartoš, chyběli Novák a Rudolf.