Posílená Dobrovice smetla Litol 7:0

28.07.2013 Kategorie: Tým A

Obmĕnĕná Dobrovice zatím neumí nic, než vítĕzit! Po starším dorostu prvoligové Boleslavi, Českém Brodu a Turnovu si poradila už se čtvrtým soupeřem. FK Litol, tým z předmĕstí Lysé nad Labem účastnící se divizní skupiny B, se nepředvedl v dobrém svĕtle, už ve 25. minutĕ prohrával 4:0 a s přehledem hrající Picava mu ve zbytku zápasu nasázela ještĕ další 3 góly. V sobotním dopoledni se dvakrát trefili Boško a Golovko a po jednom zásahu přidali Fronĕk, Patočka a ztracený a nalezený syn Ansuma. Diváci tleskali nádherné kombinační souhře, neustálému útočnému tlaku drtícímu hostující obranu a spoustĕ zakončení.

Sestava: Kanaval (46. Bartoš) - Tuma (55. Maňas), Lukáš (46. Vladyka), Váňa, Bém (55. Jílek) - Golovko (55. Čech), Patočka, Osvald, Vajgl - Fronĕk (55. Boško), Ansuma (35. Miškovský D.).

Na programu přípravy zbývají ještĕ třetiligové Zápy (4. srpna od 17 hodin) a za dva týdny, v sobotu 10. srpna, už startuje nová sezóna divize. Podle dosavadních výsledků se mají dobrovičtí fanoušci nač tĕšit!

Stanislav Chmela, Libor Novák

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice 8
vs.
FC Sellier & Bellot Vlašim "B" 1
TJ Klíčany 1
vs.
FK Dobrovice 1
FK Dobrovice 2
vs.
Sokol Nespeky 0

Naši partneři: