Podzimní sezóna Krajského přeboru se na stadionu FK Dobrovice kvůli rekonstrukci hlavní hrací plochy odehraje ve zvláštním režimu

06.08.2019 Kategorie: Tým A

Již v sobotu 10. srpna začne pro fotbalisty FK Dobrovice nová mistrovské sezóna. Po čtyřech letech strávených v ČFL se klub kvůl úsporným opatřením přihlásil do Krajského přeboru, v jehož 1. kole vyběhnou dobrovičtí fotbalisté na domácím stadionu od 17 hodin proti TK Slovanu Lysá nad Labem.

Fotbalová sezóna začne také dobrovickým fotbalovým fanouškům a vedení klubu věří, že jich bude na fotbal chodit minimálně stejné množství, jako tomu v předešlých letech. Ještě před výkopem je ale nutné fanoušky seznámit s několika organizačními opatřeními, která na ně v podzimní části sezóny čekají. Vzhledem k budování nové hlavní hrací plochy na dobrovickém stadionu odehrajou fotbalisté FK Dobrovice ve všech věkových kategoriích všechna svá domácí utkání na tréninkové ploše, která se nachází v horní části areálu. Tato plocha byla k tomuto účelu přizpůsobená, vyrostly na ní například dočasné střídačky atp. Hlavním a jediným vstupem zůstává hlavní brána stadionu. Vstup na utkání bude probíhat klasicky tímto hlavním vchodem na stadion, kolem pokladny a kolem restaurace, která bude i v této sezóně nadále v provozu. Po zaplacení vstupného, a eventuelně zakoupení občerstvení, projdou fanoušci zadem kolem hlavní tribuny po vyznačené cestě na tréninkové hřiště, kde se odehrají mistrovská utkání. Vstupné na utkání A mužstva v Krajském přeboru bude činit plné 40 Kč, snížené 20 Kč. Platí přísný zákaz vstupu na rozestavěnou hlavní hrací plochu. 

Vedení FK Dobrovice předem děkuje za dodržování těchto organizačních pokynů a zároveň se všem fanouškům omlouvá za toto mirné snížení kofmortu během domácích utkání, které je však nezbytnou cenou za další zvýšení úrovně areálu a především hlavní hrací plochy.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: