Přijďte oslavit historický postup do třetí ligy!

10.06.2015 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice se raduje z největšího úspěchu ve svých novodobých dějinách. Už před koncem letošní sezóny je jisté, že jeho hráči poprvé v historii ovládli divizní skupinu C a v příštím ročníku si zahrají českou třetí nejvyšší soutěž! A to už je pádný důvod k oslavě.

Oslavy postupu proběhnou na dobrovickém stadionu v sobotu 13. června v rámci posledního divizního utkání. Program startuje už ve 13 hodin. Pro malé fanoušky je přichystán skákací hrad, vystoupení klauna a exhibice mistra svĕta ve footbag freestyle z roku 2010, cukrová vata a malinovka zdarma. Ani velcí příznivci dobrovického fotbalu nepřijdou zkrátka – v naší fotbalové hospodě vytočíme tři sudy piva zdarma!

Od 15 hodin sehrají dobrovičtí fotbalisté divizní utkání s Českou Třebovou, jehož poločasovou přestávku zpestří vystoupení dobrovických mažoretek. Po zápase se hřiště stane cílem seskoku parašutistů, dobrovickému týmu budou slavnostně předány medaile pro vítěze divizní skupiny C a po zbytek večera následuje volná zábava s muzikou.

SK Sokol Brozany 20.08.
vs. Ne