Přetěžké rozhodování pro fanoušky FK Dobrovice!

12.10.2012 Kategorie: Tým A

Nová Paka je devítitisícové město zhruba třináct kilometrů za Jičínem. Tamní fotbalový klub vznikl ve stejném roce jako ten dobrovický, tedy 1911. Po prvních devíti zápasech letošní divize C je 1. FK Nová Paka na desátém místě se dvěma výhrami a čtyřmi remízami. Obě výhry přitom novopačtí získali v prvních dvou kolech nového ročníku a od té doby na výhru čekají. Na druhou stranu v žádném z domácích utkání zatím neprohráli. Zajímavým členem kádru je nigerijský útočník Allison Alawari, kterého si můžeme pamatovat z našich loňských zápasů s Českým Brodem. Trenérem týmu je Josef Hloušek, který působil také v Mladé Boleslavi.

Komu je líto absolvovat cestu se svým týmem do podkrkonoší, má tentokrát přijatelnou omluvu. Ve stejném termínu hraje také naše rezerva a jde o poměrně zajímavý zápas. Rozjeté béčko, které už šest zápasů v řadě neprohrálo, totiž čeká derby v Rejšicích. Ty jsou nám momentálně sousedem nejen geografickým, ale také tabulkovým. Mají stejně jako naše rezerva 14 bodů a zásluhou lepšího skóre jim patří druhé místo. Rejšičtí by si nepochybně tuto pozici rádi udrželi, ne-li polepšili, neboť minulý rok jim v posledním kole utekl postup a to letos touží napravit. Obě utkání mají výkop v sobotu 13. října v 16 hodin a na obě jste srdečně zváni. Vybrat si ale musíte sami!

Stanislav Chmela

FK Hořovicko 1