O víkendu vstoupíme do Vyšehrad Cupu

18.01.2013 Kategorie: Tým A

Zimní pauza definitivně končí premiérovým vstupem Dobrovice do Vyšehrad Cupu. Tradiční zimní soutěž je druhým nejlépe obsazeným podnikem u nás hned po Tipsport Cupu. Dobrovice se touží co nejlépe připravit na jarní část divize, sportovní manažer David Čáslava vidí ve Vyšehrad Cupu jedinečnou příležitost konfrontace s kvalitními soupeři ze soutěží od divizí výše. "Naším cílem je stabilizovat mužstvo a na jaře se posunout v tabulce divize co nejvýše. Nebránili bychom se ani postupu." řekl dále Čáslava pro hostitele poháru FK Slavoj Vyšehrad. Vyšehradský web si v krátkém dobrovickém medailonku nemohl nevšimnout "černé perly" mužstva - Musy Ansumy, který v minulosti krátce prošel tamním mužstvem.

Dobrovice do poháru odstartuje v sobotu 19. ledna v 15 hodin proti České Lípě. Arsenal Česká Lípa je farmou Slovanu Liberec, po podzimu se nachází na šestém místě tabulky ČFL a zápas s Dobrovicí pro něj bude taktéž vstupem do letošního turnaje. Hned v neděli od 11 hodin následuje utkání s dalším třetiligovým celkem - FC Písek. Momentálně sedmnáctý celek tabulky ČFL nahradil v sestavě Vyšehrad Cupu divizní Čížovou. Písek na předposledním místě tabulky ztrácí již deset bodů na další příčku, turnaj však načal minulý víkend výhrou nad juniorkou Mladé Boleslavi, obhájcem loňského triumfu.

V průběhu Vyšehrad Cupu by se v sestavě Dobrovice mohlo objevit nové jméno či jména, klub údajně jedná s třemi až čtyřmi hráči. Zda nové posily nepřekvapí již v prvních zápasech turnaje se můžete sami přesvědčit, pokud o víkendu na místě podpoříte svůj tým.

Klub sice tentokrát neorganizuje dopravu autobusem, i takovou zprávu však lze brát pozitivně. Můžete díky tomu kupříkladu spojit fotbalový zážitek s rodinným výletem za krásami hlavního města. Vyšehradský stadion se nachází v ulici Mikuláše z Husi, jediný blok domů jej dělí od památných vyšehradských hradeb. No a druhou možností by mohla být smělá pánská jízda okolo zábavních podniků naší metropole, vhodná pro ekonomicky smýšlející fanoušky, kteří rádi ušetří dvě cesty - sobotní večerní ze zápasu a nedělní ranní na zápas. Ať tak či onak, mužstvo se těší na vaši podporu!

Stanislav Chmela

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice
vs.
FK Hořovicko
FC Olympia Hradec Králové 3
vs.
FK Dobrovice 1
FK Dobrovice 5
vs.
FC Slavoj Vyšehrad 0

Naši partneři: