Karel Stanner novým trenérem A týmu Dobrovice!

04.04.2013 Kategorie: Tým A

Karel Stanner, 64-letý rodák z Liberce, je coby trenér nejsilněji spojen s FK Mladá Boleslav, kde v letech 1996 až 2002 a 2005 až 2011 působil na různých úrovních od mládeže až po prvoligové áčko. Vedení hlavního týmu FK Dobrovice převzal ve středu, kdy se ujal odpoledního tréninku.

U týmu nahradil kouče Jiřího Marušku, který byl odvolán po sobotní domácí prohře s Ústím nad Orlicí. ,,Myslíme si, že tým má na víc, než aktuálně předvádí," okomentoval situaci sportovní manažer klubu David Čáslava. Maruška v pozici hlavního trenéra působil od září 2011, tým se pod jeho vedením vrátil zpět do divize. Po dvou prohrách ze tří jarních zápasů však momentálně ztrácí již 6 bodů na 5. místo, které bylo během zimní přestávky vytyčeno jako cíl pro zbytek sezóny. Obsazení zbytku realizačního týmu je stále v řešení.

Stanislav Chmela

FK Dobrovice