Hlavní i rezervní tým si zahrají se zajímavými soupeři

08.02.2013 Kategorie: Tým A

Hlavní mužstvo, které se minulý víkend blýsklo výhrou nad Kladnem, se vydá přes kopec na dobrovické předměstí, do Mladé Boleslavi, aby se utkalo s tamním juniorským týmem. Obhájce vyšehradského poháru nasbíral v dosavadních 5 zápasech 5 bodů a patří mu 4. místo, jediný bod před Dobrovicí, která však má zápas k dobru. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost podpořit dobrovické fotbalisty a porovnat si je s nadějemi prvoligové Boleslavi v zápase hraném takřka za humny. Mač startuje v sobotu 9. února v 10 hodin.

Pokud snad raději zápas prvního týmu oželíte, protože neumíte čínsky a tudíž nevíte, jak byste úřadům země draka vysvětlovali, že jste se k nim propadli výtlukem v silnici přes Chlum, můžete se vydat na dobrovické béčko do Benátek. Rezervní tým stupňuje obtížnost své přípravy. Po výhře nad B-třídním Brandýsem a prohře v přestřelce s A-třídní Bělou přivítá na benátecké umělce nováčka krajského přeboru z Dlouhé Lhoty. Všichni příznivci dobrovického druhého týmu jsou do Benátek nad Jizerou zváni na sobotu 9. února od 12:30.

Stanislav Chmela

TJ Jiskra Domažlice 28.10.
vs. So
FK Dobrovice 14:30