Šestá výhra za tři body v řadě

19.10.2014 Kategorie: Tým A

Už po deseti minutách se Dobrovici podařilo skórovat, jenže gól nebyl uznán pro předchozí hru rukou. Neuplynula ale ani celá další desetiminutovka a po centru z pravé strany se zcela regulérně prosadil nejlepší dobrovický střelec Volf. A deset minut před koncem první půle přišel pro změnu centr zleva a stejný hráč se hlavou trefil podruhé. Dobrovičtí měli velkou převahu a jejich brankáře Bartoše mohla během první půle vystrašit snad jedině tečovaná střela, se kterou si ale poradil.

Po změně stran mohl dobrovické vedení navýšit Synek, ve velké šanci však těsně přestřelil. Třetí gól byl hodně blízko v 72. minutě, Jarosz Pardubáky zachránil odkopem z brankové čáry. Proti Bémově krásné dalekonosné ráně, která od břevna zapadla do šibenice, je ale těžko kdo mohl uchránit. Těsně před koncem navíc Golovko zakončil brejk střelou do břevna.

Pardubický trenér Řezníček shrnul utkání jednoznačně: "Dobrovice u nás vyhrála zcela zaslouženě, tento tým nemá v divizní skupině C žádnou větší konkurenci." Brankář Bartoš v uplynulých 7 zápasech inkasoval jedinkrát a Dobrovice zůstává jako jediný klub ze všech českých divizí neporažena. I po 11. kole se tak drží v čele soutĕže, nyní již 5 bodů před Benátkami (prohra po penaltách v Týništi nad Orlicí). V příštím kole město cukru hostí poslední Český Brod.

Milan Kubeš, Stanislav Chmela

FK Pardubice B - FK Dobrovice 0:3

Branky: 19. a 36. Volf, 82. Bém

Dobrovice: Bartoš - Bém, Váňa, Homola, Šídlo - Cigánek (69. Rudolf), Patočka, Osvald (84. Golovko), Vodička (67. Vajgl) - Synek (72. Miškovský), Volf (60. Suk)

Pardubice: Ptáček - Špidlen, Křivka, Pešek, Prokopec - Jarosz (79. Baldrych), Jiroutek (46. Konvalina), Pražák (79. Fidler), Kim (55. Řezníček II) - Klátil, Fikejz (65. Rydval)

Rozhodčí: Matoušek, Duchoň, Zadinová

TJ Jiskra Domažlice 28.10.
vs. So
FK Dobrovice 14:30