FK Dobrovice - SK Slavia Praha U21 3:4

16.07.2015 Kategorie: Tým A

Ke svému druhému letnímu přípravnému utkání nastoupili Dobrovičtí na domácí půdě proti juniorce Slavie Praha. Soupeř věhlasného jména a příjemné letní počasí přilákali na stadion ve středečním podvečeru solidní návštěvu. Ta byla odměněna pohledem na nečekaně atraktivní kopanou. V prvé půli bylo devět jedenáctin domácího mužstva tvořeno novými hráči, kteří jsou v Dobrovici na testech, a mnozí z nich se jevili velmi slibně.

Domácí vzhledem ke svému složení opět v úvodu potřebovali chvíli na rozehrání. Po dvaceti minutách hry už ale otevřeli gólový účet zápasu. Autorem byl útočník Kaiser, který zužitkoval Bočkův centr. Hned vzápětí vyrobil slávistický brankář hrubici, když podběhl vysoký balon, a druhý dobrovický útočník Just si v poklidu dokráčel ke gólu do prázdné brány. Pro Sešívané mohlo být ještě hůře, gólman jim ale předchozí chybu vynahradil vychytaným brejkem a Justův krásně kopnutý přímák pro změnu skončil těsně vedle. Pět minut před pauzou se naopak trefili hosté, takže v půli zápasu platil stav 2:1.

Po změně stran přidali Dobrovičtí třetí gól, rychlou útočnou akci završil centr a Osvald z druhé vlny propálil vše před sebou. Dobrovice měla i nadále mírnou převahu, další branku už ale nepřidala. Zato na druhé straně góly padaly. Slavii se třemi góly z čistého nebe podařilo zápas otočit.

Další utkání sehraje A-tým v sobotu 18. července v 10:15 ve sportovním centru v Nymburce s celkem Dukla Praha U21.

FK Dobrovice – SK Slavia Praha U21 3:4 (2:1)

1.poločas: Soukup - Janda, Hruška, Březina, Sudek - Boček, Krystan, Rozkovec, Bernát - Just, Kaiser.

2.poločas: Soukup - Novák, Hrubý, Šulc, Šidlo - Rudolf, Krystan (60. Patočka), Osvald, Cigánek – Just (60. Liška), Kaiser (60. Suk).

Volno na toto utkání měli: Bartoš, Dědek, Váňa, Vajgl, Golovko, Volf, Miškovský.

Branky FKD: Kaiser, Just, Osvald.

Fotogalerii ze zápasu naleznete na facebooku FK Dobrovice

TJ Jiskra Domažlice 28.10.
vs. So
FK Dobrovice 14:30