FK Dobrovice - SK Semily 2:1

22.02.2015 Kategorie: Tým A

Lídra Libereckého krajského přeboru jsme ve středu 18.2.2015 v Mladé Boleslavi na umělé trávě za Pastelkou porazili 2:1.

Hosté se představili jako velmi dobře pohyblivý a důrazný mančaft s rychlým přechodem do útoku. Do utkání jsme vstoupili hodně laxně a již v 10. minutě nás hosté potrestali po rychlém brejku z levé strany a zakončení na zadní tyč Bartošovy branky. Ve 25. minutě po kombinaci z pravé strany vedené Rudolfem zakončuje osamocený Volf střelou z 15 metrů do levé šibenice hostující branky a srovnává tak skóre. Do poločasu se nic vážného již nestane. V tom druhém máme častěji míč na svých kopačkách, ale až v 80. minutě po vysunutí z levé strany zakončuje Kubelka podél brankáře na 2:1 pro Dobrovici. Stínem utkání bylo zranění Jirky Krystana, který už v 5. minutě odstoupil pro zhmoždění kotníku po soupeřově zákroku.

Branky: 25. Volf, 80. Kubelka - 10. Bína

Sestava 1. poločas: Bartoš - Janda, Soběslav, Váňa, Šidlo - Rudolf, Krystan, Osvald, Vajgl - Volf, Suk,

Sestava 2. poločas: Pávek - Novák, Homola, Váňa, Rudolf - Golovko, Patočka, Osvald, Cigánek -Suk, Kubelka.