FK Dobrovice - FK Dukla Praha U21 3:1

20.07.2015 Kategorie: Tým A

V sobotním dopolední za úmorného vedra sehrál náš tým další přípravné střetnutí, a to ve sportovním centru v Nymburce s celkem Dukla Praha U21. Mladíci z Dukly na nás od začátku naskákali a presingem po celé naší polovině hřiště nám v prvních pětadvaceti minutách nedali vůbec prostor ke kombinaci a k rozehrávce. Také se zaslouženě ujali vedení. Nejprve se v 17. minutě po rohovém kopu zatřáslo břevno Dědkovy branky, o tři minuty později po dalším rohu se opět zatřásla tyč, ale dorážku už mladíci z Dukly uklidili do sítě.

Teprve od třicáté minuty se naše hra postupně začala zvedat a následně se již dostavily šance. Nejprve Boček dvakrát z pravé strany zahrozil, ale bohužel nepřesně, a pak dvakrát Sodoma, kdy právě po centru Bočka z pravé strany nepřekonal tváří v tvář brankáře hostí ve dvou stoprocentních tutovkách. Ve 41. minutě dostal míč za obranu opět Sodoma a ze strany jde opět sám na brankáře, ale střelu přes celou branku mu opět brankář hostí v pohodě chytá. Ve 43. minutě po rohu Bočka a prodloužení na přední tyči Šidla hlavou, se Patočkovi nepodaří dotlačit míč na zadní tyči do branky, jelikož mu k tomu chybějí centimetry.

Ve druhém poločase po prostřídání je Dobrovice živější a zaslouženě srovnává skoré na 1:1, kdy se po kombinaci dostane k míči kanonýr Volf a střílený centr na přední tyči skvěle umístí za soupeřova brankáře. Po dalších neproměněných šancích, kdy se několikrát zastřeloval skvěle hrající Krystan, se to opět povedlo z nenápadné akce Volfovi, který tečovanou střelou hostujícího obránce zvyšuje pro Dobrovici na 2:1. Třetí branka padla opět po pěkné kombinaci, založené Krystanem a zakončené Jandou.

Další utkání sehraje A-tým ve středu 22.7. od 18:00 v Dobrovici s celkem Baumit Jablonec nad Nisou U21.

FK Dobrovice - FK Dukla Praha U21 3:1 (0:1)

FKD 1. poločas: Dědek - Novák, Váňa, Hruška, Březina (20.Šidlo) – Boček, Patočka, Rozkovec , Bernát - Sodoma, Suk,

FKD 2. poločas: Dědek – Janda, Hrubý, Šulc, Sudek - Golovko, Krystan, Rozkovec (65. Patočka), Bernát (65. Boček) – Volf, Just.

Dukla: Vávra (76. Řepa) - Mejdr, Troníček, Kozel (61. Cvrček), Bohánek (61. Kulikov) - Vokoun (46. Bezpalec), Jakab (46. Hajdarevič), Farkaš (61. Petrák) - Bezdička (56 Slicha), Gajecký (46. Beneš), Kolařík (46. Cabejšek).

Branky: 2x Volf, Janda - Kozel

Volno na utkání měli: Soukup, Bartoš, Miškovský, Vajgl, Cigánek, Rudolf, Osvald.