FC Písek - FK Dobrovice 2:2

21.01.2013 Kategorie: Tým A

Písek: Satrapa - Basaraba, Širanovič (46' Pichlík), Klivanda, Holub - Šlehofer (46' Zubac), Kohút - Šimonovský, Polodna, Šťastný - Kučera Mir. (Čadek)

Dobrovice: Kratochvíl - Pečínka (65' Tuma), Vladyka (46' Mrvík), Bým, Zbončák - Jiránek, Cigánek, Hnízdo, Kořínek - Mrklas (65' Gába), Čech (65'Bulíř)

Branky: 2x Polodna - Hnízdo, Gába

Dobrovičtí sehráli s třetiligovým Pískem vyrovnaný zápas, ve kterém sahali po vítězství. Písek vsítil první branku, Dobrovičtí však ještě do poločasu stihli srovnat. V 78. minutě se Picava ujala vedení po gólu Gáby, ale o 4 minuty později se podruhé trefil Polodna. Dobrovice tak získala první bod na Vyšehrad Cupu.

Další zápas nás čeká ve středu od 18 hodin na hřišti v Praze 4 - Újezdu proti Kunicím, po podzimu vedoucím celku ČFL.

Stanislav Chmela, Dominik Vítek

TJ Jiskra Domažlice 28.10.
vs. So
FK Dobrovice 14:30