Druhé přípravné utkání A týmu rozhodl hattrick Tomíčka

29.01.2020 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - Sokol Záryby 4:2 (2:0)

Ve druhém přípravném utkání se utkali dobrovičtí s celkem Sokol Záryby, který hraje 1.A třídu. Začátek utkání byl zcela v rezii domácích a kdyby to bylo v 5. minutě 3:0, nikdo by se nemohl divit. Bohužel elán, pohyb a kreativita vydrželi domácícm hráčům pouhých 20 minut, poté jejich výkon zcela přešel v pěší fotbal bez myšlenky, nápadu a chutě. Je tedy na čem pracovat v tréninku i dalších přípravných utkáních. Jediným pozitivum v utkání byl s chutí hrající Radek Tomíček, který se zatím ukazuje v přípravě jako platná posila do jarních mistrovských utkání.

FK Dobrovice - Sokol Záryby 4:2 (2:0)

Branky: Tomíček 3, Bartoň

FK Dobrovice 1. poločas: Gereg - Hůlka, Macko (37. Pečínka), Murárik, Krejcar – Cigánek, Zelinka, Vejvoda, Klain, - Korec, Tomíček.

FK Dobrovice 2. poločas: Gereg – Pečínka, Hůlka, Krejcar, Bartoň - Havlát, Cigánek, Vajgl Martin, Kořínek - Vajgl Ondřej, Tomíček.

V dalším přípravném utkání se FK Dobrovice utká s FK Turnov, účastníkem libereckého krajského přeboru. Utkání se hraje v Turnově na umělé trávě v sobotu 1. února od 10:30 hod.

TK Slovan Lysá nad Labem 0
SK Kosmonosy 2