Dobrovické áčko v přípravě dál válí, tentokrát si smlslo na mladoboleslavských mladících

06.08.2020 Kategorie: Tým A

FK Mladá Boleslav - FK Dobrovice 0:3 (0:0)

Dobrovičtí nastoupili již ke čtvrtému přípravnému utkání během 10 dnů a tentokrát jim byli soupeřem mladíci z mladboleslavské U 17. Fyzicky dobře připravení domácí byli dobrovickým v prvním poločase vyrovnaným soupeřem, ve druhém dějství se už ale přeci jen projevila vyšší kvalita hostů na míči, která byla vyjádřena i gólově. V prvním poločase se sice dobrovičtí dostávali do šanci, ale všechny spálil. Tak jako Klain po průniku z levé strany, který nastřelil tyčku domácí branky,.Po dalším průniku nezakončil po kombinaci na zadní tyči Zelinka do prázdné branky, ale pouze do boční sítě. A po kombinaci z pravé strany do třetice zakončoval Klain střelou pouze doprostřed branky domácích, se kterou si brankář bez problémů poradil. 

Ve druhém poločase hosté ještě přidali na obrátkách, a hlavně zplepšili kvalitu v koncovce, což se projevilo třemi vstřelenými brankami v rozmezí dvanácti minut. K tomu zůstaly ještě čtyři šance dobrovických fotbalistů nevyužity. "Z naší strany to bylo již čtvrté utkání v deseti dnech a na některých už začíná být vidět únava, byly pasáže utkání, kdy jsme zcela zbytečně ztráceli jednoduché míče a kazili finální přihrávky. To nás pak stojí zbytečné síly. Tento týden musíme zregenerovat a připravit se na velmi prestižní a kvalitně obsazený sobotní celodenní letní turnaj v Benátkách nad Jizerou," řekl k utání sporovní manažer dobrovických Libor Novák.

Turnaj v Benátkách nad Jizerou startuje v sobotu 8. srpna v 10 hodin utkáním mezi domácími a FK Dobrovice, ve druhém utkání se od 12 hodin utkají FK Mladá Boleslav B a FC Horky. Od 14 hodin je na programu utkání o třetí místo a v 16 hodin se hraje finále. Kompletní program turnaje je na http://www.kopanabenatky.cz.

FK Mladá Boleslav - FK Dobrovice 0:3 (0:0)

Branky: Zelinka, Pečínka, Miškovský R. (pen.)

FK Dobrovice: Kocmich - Chaloupka (13.Klain), Pečínka, Murárik (46. Macko), Zelinka (60. Ištok) - Kučera - Korec, Miškovský R., Kořínek - Kopecký (46. Cigánek) - Tomíček (60. Zvěřina).


Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: