Dobrovice v poháru přivítá třetiligový Králův Dvůr

25.07.2014 Kategorie: Tým A

Postupem přes divizní Úvaly z předkola Poháru České pošty si Dobrovice zajistila možnost přivítat v prvém kole fotbalisty třetiligového FK Králův Dvůr.

Tzv. "Cábelíci" loni vybojovali ve třetí lize báječné čtvrté místo a díky odřeknutí ostatních týmů jim dokonce na krátko svitla naděje na postup do II. ligy. Radost jim zhatil až nevyhovující stadion. Úspěšnou spolupráci s 1.FK Příbram se v letní pauze rozhodli rozšířit a stali se farmou prvoligového Starkova klubu. Králodvorští mají momentálně pouze 6 kmenových hráčů (mezi nimi vyniká známé jméno ligového veterána Jiřího Sabou), zbytek mužstva budou tvořit převážně hráči Příbrami a kádr se tak aktuálně teprve sehrává. V prvním kole si přesto na divizní Dobrovici zdravě věří, rádi by přes ni přešli a 13. srpna doma přivítali druholigový Most.

Totéž by samozřejmě potěšilo i Dobrovické, kteří nemají důvod se zbytečně podceňovat. Vynikající druhá příčka divizní tabulky skupiny C mluví sama za sebe. Hejnova družina se velmi pravděpodobně bude muset obejít bez defenzivního lídra Petra Lukáše, kterého si stáhla Dlouhá Lhota, a její řady opustili také hostující útočníci Froněk a Křelina. Už v Úvalech se však v modrobílém dresu představila trojice nových tváří, a to útočníci Synek z Mladé Boleslavi a Suk z Liberce a záložník Rudolf z Jablonce nad Jizerou. Jejich výkon vizte a svému klubu k úspěchu dopomožte svou diváckou účastí v sobotu 25. července od 17 hodin na dobrovickém stadionu.

Stanislav Chmela

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice
vs.
SK Sokol Brozany
SK Viktorie Jirny
vs.
FK Dobrovice
FK Dobrovice 2
vs.
FC Slavoj Vyšehrad 0

Naši partneři: