Dobrovice cestuje do Klatov

12.08.2014 Kategorie: Tým A

Ve středu od 17 hodin čeká dobrovické fotbalisty zápas 2. kola Poháru České pošty ve vzdálených Klatovech (původnĕ se mĕlo hrát v Dobrovici, zápas byl ale přelosován).

SK Klatovy 1898 je nováčkem Divize A, loni skončil třetí v Plzeňském kraji. Kádr složený převážnĕ z odchovanců klubu zahájil novou sezónu prohrou o gól v Českém Krumlovĕ, předtím však v 1. kole poháru nečekanĕ na penalty vyřadil druholigový Most a v předkole divizní Rokycany. Taktiku pro duel s Dobrovicí poodhalil klatovský trenér v rozhovoru pro Deník: "Čeká nás hodně silný soupeř. Viděl jsem Dobrovici hrát, mají ve svém středu pět šest vynikajících hráčů. Určitě se nebudeme nikam hnát. Stejně jako v utkání s Mostem bude důležité neinkasovat rychlý gól. To by byla voda na mlýn soupeři."

Průběh zápasu můžete sledovat např. na Onlajny.com nebo na facebookovém profilu FK Dobrovice. Vítĕz duelu přivítá ve 3. kole úspĕšnĕjšího z dvojice Chomutov, Jablonec.

Stanislav Chmela

FK Dobrovice 12.08.