Dobrovice bohatým programem slavnostně přivítá fotbalovou sezonu!

14.08.2012 Kategorie: Tým A

Letošní fotbalová divizní sezona odstartovala už o tomto víkendu, na svém stadionu ji však FK Dobrovice přivítá v sobotu 18. srpna. Nováček čtvrté nejvyšší soutěže si spolu s výrobcem minerálek Ondrášovka přichystal pro všechny příznivce slavnostní program, ve kterém fotbal doplní soutěže a zábava.

Dobrovické čeká hned v prvním domácím utkání náročný soupeř. TJ Svitavy, posílené o první ligou prověřeného trenéra Pulpita, mají jasné postupové ambice. Také Dobrovice se chlubí novými posilami, především dalším exligistou Tomášem Cigánkem, známým i z působení v dresu Mladé Boleslavi. Čeká se tedy atraktivní fotbalové představení s báječnou diváckou kulisou.

O zábavu je totiž postaráno nejen pro skalní fanoušky kopané. Každý návštěvník obdrží hned při vstupu dárek, pro děti jsou přichystány zábavné soutěže či vystoupení klauna Ály a pro všechny hudba v podání živého DJ. Vstupenky budou zařazeny do tomboly, ve které hlavní cenou budou lístky na koncert tváře minerálních vod Ondrášovka, Lucie Bílé! Kdo na zápas dorazí oděn v modré či bílé, pomůže vytvořit pořádnou fotbalovou atmosféru a ještě se může těšit na další dárek.

Celým programem, který začíná v 15:00, provede moderátor Petr Suchoň, známý z TV Nova, a coby okrasa poslouží modelka a vicemiss Hana Svobodová, která se postará i o slavnostní výkop.

 

-sch-

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: